Islandwide Delivery 🚚 | Store Pickup AVAILABLE! 🛍️

  • Fragrant Taro Latte

  • Sweet, rich, and creamy taro combines with classic milk for an amazing and colorfully purple drink hugely popular all over Asia.
  • Lemon Lime Jasmine Tea

  • An exclusive combination of freshly squeeze lemon and lime with a blend of fresh Aqua Green Tea topped with plum. Sour yet sweet and floral after taste for people to enjoy after a very filling meal.
  • Chizu Golden Jade Oolong

  • An instant classic made with our signature bold and smooth Golden Oolong Tea blend crowned with “BOBER TEA” ‘s signature Hokkaido Chizu. Refreshing sips embodied with delicate smooth Hokkaido Milk with exclusively blended chizu.

Fragrant Taro Latte

Sweet, rich, and creamy taro combines with classic milk for an amazing and colorfully purple drink hugely popular all over Asia.

Lemon Lime Jasmine Tea

An exclusive combination of freshly squeeze lemon and lime with a blend of fresh Aqua Green Tea topped with plum. Sour yet sweet and floral after taste for people to enjoy after a very filling meal.

Chizu Golden Jade Oolong

An instant classic made with our signature bold and smooth Golden Oolong Tea blend crowned with “BOBER TEA” ‘s signature Hokkaido Chizu. Refreshing sips embodied with delicate smooth Hokkaido Milk with exclusively blended chizu.

FRESH MILK SERIES (POPULAR!)

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

MILK TEA

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Taste of Blend

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

GREEN TEA SERIES

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

OOLONG TEA SERIES

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

EARL GREY SERIES

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

PROUDLY FEATURED ON

BOBER UP WITH US!